زمین با سند قطعی ، موقعیت و قیمت بسیار مناسب

مشخصات

زمین در کمتر از 20 متری بافت مسکونی روستای مهدی آباد زینوند از توابع شهرستان بهشهر قرار داشته که ساکنان روستای فوق همگی دامدار و اهالی ییلاق بهشهر و نکا میباشند . اهالی روستای فوق از نظر حسن اخلاق زبانزد مردم منطقه بوده و بسیار مردمدار و زحمتکش هستند . 

متراژ 12500 متر در دو سند       هر کدام6250

طول و عرض جغرافیایی برا پیدا کردن در نقشه و گوگل مپ:

عرض جغرافیایی: 36°48'22.36"N

طول جغرافیایی :  53°19'46.55"E

فواصل :

فاصله تا جاده اصلی(ترانزیت بندر امیر آباد) 3 کیلومتر           " 2 دقیقه با ماشین" 
فاصله تا شهرستان توریستی بهشهر 24 کیلومتر                "15 دقیقه با ماشین"
فاصله تا پناهگاه حیات وحش میانکاله کمتر از 17 کیلومتر      "10 دقیقه"
فاصله تا ساحل دریای خزر 7 کیلومتر                                 "5 دقیقه"


این زمین در کنار بافت مسکونی و در مجاورت فاصله  کمتر از دو کیلومتر ازدو استخر بسیار زیبا با کاربری پرورش ماهی قرار داشته و چشم اندازهای بسیار عالی در کنارش وجود دارد.

گروهی برای خرید و تغییر کاربری زمین اقدام به خرید آن نمودند که به محض مطلع شدن جهت جلوگیری از تخریب بافت طبیعی و سنتی منطقه و تبدیلش به منطقه صنعتی آلوده با همکاری یکی از فعالان بنام طبیعت ایران  آنرا خریداری نمودیم و در حال حاضر اینجانب بخاطر خانه سازی داشتن و جناب نجاریون بدلیل بعد مصافت قصد واگذاری عرصه و اعیانی ملک فوق داریم .

تنها شرط ما صنعتی نشدن زمین فوق است که این روزها متاسفانه در منطقه به وفور دیده میشود .

پیشنهادهای کاربری با در نظر گرفتن اولویت "توجیه اقتصادی" و توجه به استعداد ذاتی منطقه:

1- تبدیل به خانه باغ :

با توجه به ساکت و امن بودن و ظرفیت مطلوب خاک برای باغداری و زندگی کاملا آرام یکی از بهترین انتخاب هاست .در ضمن مالک بصورت قانونی اجازه دارد یک باب ساختمان بهمراه انبارفنی را در باغ خود احداث کند.

2- خانه و گلخانه سیفی جات :

گلخانه داری در سالهای اخیر یکی از صنایع رو به رشد و دارای توجیه اقتصادی است که اخذ مجوزهای آن کمترین زحمت را به همراه دارد.

3- تبدیل به دهکده گردشگری :

با توجه به نزدیکی ملک به پناهگاه حیات وحش میانکاله و دریای خزر دهکده های خانه های سنتی با کاربری گردشگری از دیگر انتخابهای قابل توجه ملک فوق میتواند باشد که مورد حمایت دستگاهای ذیربط است .

4- زارعت چوب در کنار خانه  :

در سالهای قبل از این زمین برای زراعت چوب بهره برداری شده و راندمان خوبی داشته و با توجه به زیبایی و توجیه اقتصادی انتخاب خوبی باشد .  

5- کشاورزی و باغداری  :

در صورتی که مالک در حال حاضر نخواهد کار خاصی بر روی ملک خود انجام دهد میتواند آنرا به بومیان مورد اعتماد منطقه بصورت نصف کاری (نوعی مشارکت در کشاورزی) برای بهره برداری برنج،لوبیا،سیفی جات،مرکبات بسپارد که بازدهی سالانه آن 10 میلیون تومان خواهدبود(کاربرد فعلی ) .

زراعت چوب اقتصادی سبز و حامی جنگلهای هیرکانی
http://eghtesadeiranonline.com/vdccxiqie2bqxp8.ala2.html
http://www.mehrnews.com/TextVersionDetail/2229455
http://www.ettelaat.com/etiran/?p=52711

 

شماره تماس: 09111548985    شماره فکس :   015255354000  erfan_green@yahoo.com  حر منصوری عبدالملکی  www.miankaleh.persianblog.ir

/ 0 نظر / 68 بازدید