((دیده بان میانکاله )فیلتر شد .

شب گذشته و به دلایل نامعلوم؛
«دیده بان میانکاله» فیلتر شد

بزرگنمایی
سبزپرس – گروه تشکل ها و رسانه: وبلاگ «دیده بان میانکاله» از شب گذشته فیلتر شده است. این وبلاگ یکی از فعالترین وبلاگ های محیط زیست است که اخبار و رویدادهای پناهگاه حیات وحش میانکاله را منتشر می کند.

 

به گزارش سبزپرس، دیده بان میانکاله که توسط «حر منصوری» مدیریت می شود از شب گذشته فیلتر شده است. این در حالی است که این وبلاگ از چند روز قبل به روز رسانی نشده و مطلب جدیدی روی آن قرار نگرفته است. 
این وبلاگ یکی از فعال ترین و پربازدید کننده ترین وبلاگ های محیط زیستی فارسی زبان است که به معرفی جاذبه های طبیعی پناهگاه حیات وحش میانکاله و همچنین انعکاس فعالیت های فعالان محیط زیست در این منطقه می پردازد. 

شکستگی پای فلامینگوهای مهاجر در این منطقه، یکی از مسایلی بود که در دو ماه گذشته توسط این وبلاگ اعلام شده بود که مطالب و عکس های آن نیز در خبرگزاری های سراسری کشور منتشر شد. 

این اولین بار است که این وبلاگ فیلتر می شود اما پیش از این «مهار بیابان زایی» مشهورترین وبلاگ محیط زیستی فارسی زبان نیز فیلتر شده است. علاوه بر این «گرین بلاگ» خبر خوان خودکار وبلاگ های محیط زیستی نیز در سال گذشته دوبار فیلتر شد که هر بار پس از چند ساعت رفع فیلتر شد.

لینک یاداشت http://isdle.ir/news/index.php?news=7872   

آدرس قبلی دیده بان میانکاله:www.miankalehsit.persianblog.ir

/ 0 نظر / 7 بازدید