بازدید جهانگیری و ابتکار از آشوراده

درود

در بازدید امروزدکتر ابتکار بهمراه جهانگیری از آشوراده که از جنوب غربی جزیره شروع و تا جنوب شرقی یعنی قسمت رستوران ادامه یافت خوشبختانه تمامی اصرار رئیس سازمان محیط زیست پرهیز از هر گونه دست اندازی و ساخت و ساز در جزیره آشورده بوده و فضای کلی بازدید که در دمای غیر قابل تحمل جزیره اتفاق افتاد گفته میشود بسمت انصراف کامل از هر گونه برنامه ریزی برای گردشگری انبوه بوده و است .
در ضمن هیچ کلنگ زنی،افتتاحی در مورد گردشگری آشوراده صورت نگرفت

پینوشت :
با توجه به شناخت عمیق و اشرافی که روی جزیره آشوراده چه از نظر واقعیتهای زیست محیطی و قابلیتهای اکوتوریستی و نهایتا شکنندگی این زیستگاه دارم جزیره را یک سایت کاملا تخصصی برای پرنده نگری با رعایت محدودیت بازدید، بدون هیچ ساخت و ساز البته ضرورت نقش بیش از 70% مردم بومی میدانم .و این اطمینان را میدهم در صورت هر نوع سوء برنامه ریزی از طرف دولت یا سازمان محیط زیست در نوک پیکان جلوگیری از هر گونه سوء استفاده از این زیستگاه خواهم بود . من موافق بهره برداری خردمندانه با تعریف مشخص و قابل اندازه گیری با توسعه نرم افزاری هستم .


حر منصوری عبدالملکی 
دیده بان میانکاله

عکاس حر منصوری 
این تصویر مربوط به سفر گذشته معصومه ابتکار به میانکاله است

/ 1 نظر / 88 بازدید
خريد vpn

فروش و پشتيباني تخصص ماست. امنيت شما تخصص ما هست با سرويس هاي ما به راحتي و خيالي آسوده به گشت و گذار در اينترنت بپردازيد https://q-five.com http://buyvpniran7.com