دیگر به مدیران شهری شهرم افتخار میکنم

 شاهکار و فخر فروشی شهرداری بهشهر در گرفتن جان سگها آن هم نه فقط داخل شهر بلکه در قسمتهای پای کوه و دشت مانند .  

 

  معدوم سازی سگهای ولگرد در بهشهر

 

شهرداری بهشهر طی 10 شب با معدوم سازی سگهای ولگردبه کار خود پایان داده است .

با توجه به نیمه کوهستانی بودن این شهرستان و وجود دشت پهناور و همچنین بدلیل برودت هوا سگهای ولگرد به داخل شهر و  مناطق مسکونی و محل دپو زباله ، جهت تغذیه ،موجبات مزاحمت را برای شهروندان ایجادکرده اند . لذا بدین منظور  شهرداری نسبت به معدوم سازی  این سگهای ولگرد و بدون شناسنامه که بیمار بوده  اقدام نموده است. گفتنی است در این عملیات تعداد  112 قلاده سگ طی 10شب از سطح شهر معدوم  و جمع آورری شده است.

روابط عمومی  شهرداری بهشهر در این گزارش اعلام نموده است ،  از آنجائیکه وجود سگهای ولگرد یکی از مشکلات مهم بهداشتی و ایجاد رعب و وحشت در بسیاری از مناطق شهری مخصوصاً در منطقه کوهپایه ای  و نقاط دشتی ایجاد کرده یقینا به برخی از بیماری های مشترک میان انسان و حیوان دامن می زند می بایست از حضور آزادانه سگهای ولگرد بدون قلاده جلوگیری   شود . لذا شهرداری جهت تفکیک سگهای ولگرد از سگهای چوپان و سگهای شناسنامه دار ، ابتدا نسبت به اطلاع رسانی وسیع در سطح شهر و حاشیه از طریق رسانه اقدام ، سپس با اکیپ 8 نفره طی 10 شب  نسبت به معدوم سازی اقدام کرده است .گفتنی است در این عملیات بعد ازامحائ ،  موارد بهداشتی از جمله   ضد عفونی و شستشوی محوطه مانند آهک پاشی انجام گرفته است . گفتنی است شهرداری بابت معدوم سازی سگهای ولگرد طی 10 شب مبلغ   35/000/000ریال هزینه کرده است .

 

 http://www.behshahrcity.ir/pagesnews.asp?UploadID=234           

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی بهشهر

/ 2 نظر / 7 بازدید
ارمین

من از این حرکت نابودی این سگ ها راضی نیستم و واقعا جای تاسف داره که چطور همچین کشتاری رو برای خودشان برنامه ریزی میکنند و اینگونه با سگ های ولگرد برخورد میشود و جای تاسف داره که بعضی از مردم بهشهر این کشتار رو پذیرفته اند اگر واقعا شهرداری بهشهر خیلی نگران مردم و بهداشت انان هست چرا روزانه بالای 10 تا کامیون زباله وارد طبیعت و در انجا تخلیه میشه و اب این همه زباله وارد اب زیر زمینی میشه و مشکلات این چنینی چرا شهرداری بهشهر هنوز نتونسته تفکیک کردن زباله ها رو به مردم اموزش بده و متاسفانه حتی کارخانه ای هم نداره تا این همه زباله در طبیعت ریخته نشود و در کارخانه به طور درست از ان استفاده شود

بهرام

چرا نگران سگها هستن با ساخت پالايشگاه سگ و پلنگ و روباه و.............منقرض ميشن از شهردار ي ميخوام به خودش زحمت نده!!!!!!!