خبر خیلی خیلی خوب زیست محیطی /محیط بان

 

تاریخ: 1394/1/31 دوشنبه-11:13
خبرهای خوب برای محیط بانان

توقف حکم اعدام ۶ محیط بانرئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه زمانی که وارد این سازمان شدم حکم اعدام ۸ محیط بان قطعی شده بود، اعلام کرد: در حال حاضر حکم اعدام ۶ تن از آنها متوقف شده است.
دکتر معصومه ابتکار در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: در سال ۹۴ نیز مانند سال گذشته که حکم اعدام دو تن از محیط بانان تغییر و مورد بررسی مجدد قرار گرفت خبرهای خوبی برای محیط بانان محکوم داریم.

به گفته وی، اما به دلیل آثار و تبعاتی که رسانه ای کردن این خبر ها ممکن است در روند رسیدگی در پرونده آنها داشته باشد فعلا به طور دقیق اعلام نمی شود.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: اما خانواده ها و دوستداران محیط زیست امیدوار و مطمئن باشند که سازمان محیط زیست با جدیت پیگیر توقف حکم قصاص محیط بانانی که در زندان هستند است.

ابتکار تصریح کرد: قوه قضائیه با سازمان محیط زیست برای پیگیری و رسیدگی به ابعاد حقوقی پرونده محیط بانان همکاری بسیار خوبی دارد و امیدواریم امسال نیز مانند سال گذشته بتوانیم خبر های خوبی در مورد محیط بانان به مردم بدهیم.

معاون رئیس جمهور یاد آور شد: زمانی که یک سال و نیم گذشته وارد سازمان محیط زیست شدم حکم اعدام ۸ تن از محیط بانان که در درگیری با شکار چیان به قتل محکوم شده بودند قطعی شده بود اما در حال حاضر حکم دو تن از آنها قطعی است که امیدواریم در سال ۹۴ این دو حکم نیز متوقف شود.

http://www.doe.ir


/ 1 نظر / 38 بازدید
سلام www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد سايت ما اين است يادتون نره به جاي دات کام فارسي .com بزنيد updapدات کام با تشکر[گل] [گل]