خبر خوش ******خبر خوش

درود   :-)   :-)

لطفا به اشتراک بگذارید

در روز 8 مهر در طول همایش برج میلاد با حضور بیش از 1800 نفر از فعالان این حوزه و موضوع طبیعت گردی و آب فرصتی پیش آمد تا با خانم دکتر ابتکار Massoumeh Ebtekarرئیس سازمان محیط زیست در مورد درخواستمان مبنی بر ((لغو صدور پروانه و شکار بمدت 5 سال ))صحبت کنم .

خانم ابتکار ضمن استقبال از طرح این موضوع و یاد آوری اینکه این طرح میتواند فرصتها و تهدیدهای داشته باشد  قول دادند که جناب آقای دکتر کیخواه را مسئول بررسی اولیه و برگزاری نشستنی با حضور صاحبنظران و دوستداران طبیعت در مورد موضوع فوق در آینده نزدیک بنمایند .

در هفته های پیش به پیشنهاد جناب آقای بحری Ahmad Bahri گروهی را برای موضوع پیشنهاد و پیگیری توقف شکار به  مدت 5 سال ایجاد نمودیم که این موضوع را پیگیری خواهیم کرد .

 

خواهش میکنم در صورت همنظر بودن گروه را لایک کرده و با ما همراه شوید

حر منصوری عبدالملکی

دیده بان میانکاله

https://www.facebook.com/NOHuntingLicense

foto by : Namvar Abbasian Nina Beyk

/ 3 نظر / 16 بازدید
ورامین نامه

سلام وقت بخیر وبلاگ خوبی داری خوشحال میشم به سایت ما هم سری بزنی هم تو وبلاگت لینکش کنی تا دیگران بیشتر با شهر ما آشنا بشن هم توش عضو بشی و از امکاناتش استفاده کنی

محسن از سبزوار

سلام و درود فراوان به دیده بان سرزمین فلامینگو ها, دیده بان قزل مهدی و میان قلعه,مرد خستگی ناپذیر زاغمرز و پاسدار رشید محیط زیست ایران. دیگه فیس بوکی شدی دیده بان, باید با فیلتر شکن پیدات کرد...؟ نمیگی شاید بعضی از رفیقات بچه مثبت باشن و به شبکه های اجتماعی دوول غربی دسترسی نداشته باشن..؟ شایدم باید دوباره تو جهاننما کمین کنم تا ببینمت. به هر حال شما چه پیدا باشی چه پنهان, عزیزی. چند روزیه که وبلاگت به روز میشه از این بابت خیلی خوشحالم و ازت بابت پیشنهاد و پیگیری این طرح (توقف پنج ساله صدور پروانه شکار )تشکر میکنم.ضمنا امضا واطلاع رسانی کردم . حتما بهم سر بزن با طبیعت دوستان سبز سبزوار بروزم.

شكارجيان خوزستان

سلام ميخواستم بدونم به جه دليل بروانه صادر نكنن جرا بايد به مردم اسلحه و مهمات بفروشن كه حالا شما و ... كه به ظاهر دوستاران محيط زيست هستين بياين شعار بدين كه براي ٥ سال بروانه صادر نشه فروش اسلحه رو اكر ميتونيد متوقف كنيد يا اكر ميتونيد جلوي ما شكارجيهارو بكيريد شكار كرديم و ميكنيم و خواهيم كرد هيجكس هم نميتواند جلو مارو بكيرد من از طرف دوستداران شكار و ماهيكيري اين بيام رو به شماها اعلام ميكنم تمام اينها در خصوص با شكار برندكان بوده